Logo školy

XXI. RODIČOVSKÝ PLES

XXI.  RODIČOVSKÝ  PLES

Vážení rodiče, vážení přátelé školy!

 

Spolek rodičů a přátel dětí a školy a žáci 9. třídy Vás zvou na

 

XXI.  RODIČOVSKÝ  PLES

V PÁTEK  23. ÚNORA 2024 od 20.00 h

v místní sokolovně

K tanci bude hrát kapela „ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ“. Na programu bude vystoupení žáků 9. třídy, jejich rozloučení se základní školou, hra o ceny i občerstvení.

            Co nejsrdečněji Vás zveme a přikládáme dvě vstupenky. Pokud se plesu z jakýchkoliv důvodů nebudete moci zúčastnit, můžete vstupenky vrátit do školy, a to do 9. února 2024, nebo si je zakoupit jako sponzorský dar. Rezervaci míst u stolů lze zajistit telefonicky u paní Andrey Pechové na čísle 607 676 637. Místa si můžete vybrat na plánku sokolovny, který najdete na webových stránkách školy. Rodiče žáků deváté třídy budou mít přednostně rezervována místa v sále. Žádáme o potvrzení počtu míst rovněž telefonicky nebo vzkázáním po dětech.

            Zpestřením plesu bude hra o ceny, do které můžete přispět i Vy v rámci Vašich možností. Příspěvky do tomboly můžete přinést do školy osobně nebo poslat prostřednictvím Vašich dětí, a to do 19. února 2023. Pokud byste chtěli poslat ceny, které podléhají zkáze, lze je předat osobně v den plesu. Prosíme jen, zda byste mohli cenu nahlásit, abychom ji mohli přidat na seznam.

            Děkujeme za Vaši vstřícnost, podporu a zejména se těšíme na osobní účast na samotném plese.

Výtěžek z akce, podobně jako z plesů minulých, bude použit ve prospěch školy.

 

       Mgr. Marcela Krejčová                                            Bc. Andrea Pechová, DiS.

          ředitelka školy                                                 předsedkyně výboru SRPDŠ

plakát ples      plánek sálu

Přidáno 24. 1. 2024, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »