Logo školy

Plavecký výcvik žáků 1. stupně

Plavecký výcvik žáků 1. stupně

Každý rok organizuje naše škola jako součást výuky tělesné výchovy plavecký výcvik žáků 1. stupně. Pro žáky 3. a 4. třídy je výcvik povinný. Žáci 1.,2. a 5. třídy mohou jezdit dobrovolně. V tomto školním roce výcvik probíhal od 19. září do 21. listopadu. Děti absolvovaly celkem deset dvouhodinových lekcí, které vedly zkušené instruktorky plavecké školy Delfín v Pelhřimově. Na poslední lekci 21. 11. proběhly závody plavců v kategorii dívky a v kategorii chlapci. Z dívek se na 3. místě umístila Magda Michálková, na 2. místě Klára Vopálenská a zvítězila Maya Musilová a z chlapců se na 3. místě umístil Štěpán Kříž, na 2. místě Lukáš Černý a zvítězil Tobias Pavlíček. Po závodech se děti za odměnu přesunuly do relaxační části bazénu.

fotogalerie zde

Přidáno 7. 12. 2023, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »