Logo školy

Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)

Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)

Vážení rodiče,

dne 25. 5. 2018 vstoupilo v platnost nařízení EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR), které je přijato Evropským parlamentem a Evropskou radou. Nařízení GDPR pokládá dětské subjekty za zvlášť zranitelné a zároveň vzhledem k jejich věku za osoby, které nedokáží ještě objektivně posoudit, komu a proč poskytují své osobní údaje. Z tohoto důvodu je v případě každého jednotlivého zpracování osobních údajů dětí či zveřejňování fotografií požadován souhlas jejich rodiče nebo zákonného zástupce. Bližší informace budou vyvěšeny ve vestibulu ZŠ.

S pozdravem Mgr. Marcela Krejčová

Přidáno 29. 5. 2018, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »