Logo školy

Informace školní jídelny

Informace školní jídelny

Oznámení pro rodiče

Na konci měsíce června (poslední týden), prosím o závazné přihlášení dětí ke stravování. Ve třídách budou seznamy, kam se Vaše děti napíší. Zapsání na tento seznam bude závazné a stravu nelze již zrušit, pokud dítě v tomto týdnu onemocní, nebo dítě nebude přítomné, mohou si oběd odnést v jídlonosiči rodiče, nebo sourozenci. Toto opatření je učiněno kvůli vyúčtování stravného. Předběžná informace pro začátek příštího školního roku. Všechny děti budou prvého září odhlášeny. Pokud budete chtít stravu pro tento den, bude potřeba dítě přihlásit k obědu v přípravném týdnu, nebo 4.9 do 7.15 hod. Druhý den, tj. 5.9 všechny děti, které tento školní rok chodily na obědy, budou automaticky přihlášeny ke stravování (mimo současnou devítku) a kdo nebude chtít na obědy chodit, dojde se odhlásit k vedoucí školní jídelny. Dále pak vedení školy prosí rodiče, kteří doposud platí stravování dětí hotovostně, aby si zajistili platby přes své účty formou inkasního příkazu u své banky. Informace k tomuto poskytne vedoucí jídelny. Na závěr bychom chtěly popřát všem strávníkům krásné prázdniny.

Kolektiv školní jídelny

Přidáno 20. 6. 2017, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »