Logo školy

Návštěva z USA v naší škole

 

Naši ZŠ a MŠ v Dušejově navštívila 6.10.2016 milá návštěva z USA. Pani Nancy Anderson žije v Jižní Dakotě a vrací se do ČR do míst, kde žili její předci, kteří se vystěhovali do Ameriky. Paní Nancy si prohlédla školku,školu, pozdravila se jak s dětmi tak zaměstnanci školy a zajímala se o systém vzdělávání u nás. Žáci 8. a 9. r. si připravili otázky na paní Nancy a její pěkná prezentace o životě svých předků v Americe ale i o současnosti byla velmi zajímavá. Návštěvu zprostředkovala bývalá pani učitelka dušejovské školy paní Jaroslava Paulusová a byli jsme tomu velmi rádi.Těšíme se na další setkání.
 

Fotky z návštěvy si můžete prohlédnout ve fotogalerii školy

 

Přidáno 31. 10. 2016, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »