Logo školy

XX. Rodičovský ples

XX. Rodičovský ples

Vážení rodiče, vážení přátelé školy! Spolek rodičů a přátel dětí a školy a žáci 9. třídy Vás zvou na XX. RODIČOVSKÝ PLES V PÁTEK 10. ÚNORA 2023 od 20.00 h v místní sokolovně K tanci bude hrát kapela „ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ“. Na programu bude vystoupení žáků 9. třídy, jejich rozloučení se základní školou, hra o ceny i občerstvení. Co nejsrdečněji Vás zveme. Rezervaci míst u stolů lze zajistit telefonicky u paní Andrey Pechové na čísle 607 676 637 do 9. února 2023. Místa si můžete vybrat na plánku sokolovny, který bude vyvěšen ve vestibulu školy, a najdete ho rovněž na webových stránkách. Rodiče žáků deváté třídy budou mít přednostně rezervována místa v sále. Zpestřením plesu bude hra o ceny, do které můžete přispět i Vy v rámci Vašich možností. Příspěvky do tomboly můžete přinést do školy osobně nebo poslat prostřednictvím Vašich dětí, a to do 6. února 2023. Pokud byste chtěli poslat ceny, které podléhají zkáze, lze je předat osobně v den plesu. Prosíme jen, zda byste mohli cenu nahlásit, abychom ji mohli přidat na seznam. Děkujeme za Vaši vstřícnost, podporu a zejména se těšíme na osobní účast na samotném plese. Výtěžek z akce, podobně jako z plesů minulých, bude použit ve prospěch školy.

Mgr. Marcela Krejčová, ředitelka školy

Andrea Pechová, DiS., předsedkyně výboru SRPDŠ

Přidáno 18. 1. 2023, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »