Logo školy

Informace ze školní kuchyně

Informace ze školní kuchyně

 

INFORMACE ZE ŠKOLNÍ KUCHYNĚ PRO ŽÁKY A JEJICH RODIČE K ZAČÁTKU NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023:

 

  •  První den jsou všechny děti odhlášeny z obědů (1.9.). Pokud budete chtít pro své dítě oběd, přihlaste ho do 30.8.2022 ve školní kuchyni telefonicky (+420567272321), nebo emailem (zs.dusejov.jidelna@seznam.cz).
  •  Přihlášky ke stravování obdrží děti hned první den, prosíme o okamžité vyplnění a vrácení do druhého dne.
  •  Prosíme rodiče o zřízení inkasního příkazu u své banky, nebo trvalého příkazu k placení stravného. Bezhotovostní platba je podmínkou pro přihlášení ke stravování v novém školním roce. Tato informace je určena pouze rodičům, kteří doposud platili hotovostí.
Děkuji za pochopení a pokud budete mít jakýkoliv dotaz obraťte se na mne od 1.7. - 15.7. nebo od 15.8. - 31.8. 2022.
 
Za školní jídelnu 
Hurdová Jana
 

Přidáno 30. 6. 2022, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »