Logo školy

Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenisu

   V pondělí 10. června se na naší základní škole uskutečnil 1. ročník (a věříme, že nikoliv i poslední) turnaje ve stolním tenisu. Protože se přihlásilo 6 žáků/žákyň, rozhodli jsme se hrát systémem „každý s každým“ na 2 sety do 11. S ohledem na časovou náročnost bez rozhodujícího třetího setu (příště ho ovšem nejspíše zařadíme:-).

I tak byly k vidění skvělé napínavé zápasy – nezávisle na pohlaví či třídě, nikdo nic nikomu nedaroval zadarmo:-) 1. místo nakonec vybojovala Majda z 6. třídy, na 2. místě se umístil Dominik z 9. třídy a 3. místo si odnesl Vítek z 5. třídy. Sláva vítězům, čest poraženým!

   Poděkování také náleží Fandovi, Vojtovi, Lubošovi a Vojtovi (všichni 6. třída) za uspořádání turnaje, p. uč. Vašků a konečně čtvrťákům a páťákům (posledně jmenovaní vědí proč, díky:-)

P. Jakubů

foto zde

Přidáno 12. 6. 2024, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »