Logo školy

Výuka v období uzavření školy

Výuka v období uzavření školy

Vážení rodiče, od pondělí 16.3.2020 do odvolání budou dětem úkoly na opakování a procvičování učiva  a na seznámení se s novým učivem zasílány prostřednictvím zpráv EŽK a e-mailů. Tímto Vás prosíme, abyste své aktuální e-mailové adresy nahlásili prostřednicvím zprávy v EŽK třídnímu učiteli a správci webových stránek p. uč. Dolské. Úkoly pro žáky budou zasílat vyučující jednotlivých předmětů dle rozvrhu na několik dní dopředu. Dohlédněte prosím na průběžné  plnění úkolů, abychom alespoň částečně plnili  Školní vzdělávací plán. V případě dotazů se obracejte na jednotlivé pedagogy.  Přečtením této zprávy budeme mít zpětnou informaci, že domácí přípravu Vašeho dítěte berete na vědomí. Děkujeme Vám za spolupráci při řešení této mimořádné situace. 

Jako doplňkové materiály k výuce doporučujeme pořady České televize na programu ČT 2 (dopoledne od 9:00 hod - první stupeň), webové portály www.onlineuceni.cz, www.proskoly. cz. 

Žádosti o ošetřovné budou vydávány po telefonické domluvě s ředitelkou školy na tel. 724 858 689.

Učební materíály (učebnice a pracovní sešity) si mohou rodiče vyzvednout ve škole po telefonické domluvě s ředitelkou školy na výše zmíněném telefonu. 

Prosíme, abyste pravidelně (nejlépe každodenně) sledovali webové stránky školy, zprávy v elektronické žákovské knížce a e-maily od pedagogů. Pouze tak se k Vám i k nám  dostanou aktuální a potřebné informace, což je naším společným cílem. 

Děkujeme.

Mgr. Marcela Krejčová, ředitelka školy

pedagogičtí pracovníci ZŠ Dušejov

Přidáno 16. 3. 2020, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »