Logo školy

Světla vyprávějí České Budějovice 24.11.

Světla vyprávějí České Budějovice 24.11.

V pátek 24. listopadu proběhlo projektové odpoledne v Českých Budějovicích, kde jsme navštívili vánoční trhy a následně jsme se přesunuli na výstaviště, kde v současné době probíhá nádherná světelná expozice s tematikou pohádkových jižních Čech. Expozice je tvořena světelnými jihočeskými domky, lesními zvířaty jako jsou jeleni, vlci, divoká prasata, veverky, medvědi. Najdeme tam také pohádkové světelné tunely, světelné stromy a dominantní světelný betlém.

V parku je použita jen nejmodernější LED technologie a minimálním odběrem elektrické energie. Největší expozice s téměř půl milionem LED světelných diod spotřebuje za jeden den stejné množství energie jako jedno vyprání prádla v nové pračce s energetickým štítkem třídy A. Mnohé dekorace jsou vyráběny za pomoci 3D tisku z recyklovatelného plastu. Cílem parku je přinášet radost a jedinečné zážitky s maximálním respektem k životnímu prostředí.

fotogalerie zde

 

Přidáno 7. 12. 2023, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »