Logo školy

Co můžete pořídit na vánočním jarmarku ve škole?

Co můžete pořídit na vánočním jarmarku ve škole?

Vážení a milí rodiče a prarodiče, příznivci školy, jak už jsme avizovali, ve čtvrtek 16.12. se v prostorách dolní družiny uskuteční ve spolupráci se SRPDŠ vánoční jarmark pro žáky naší školy. Vzhledem k epidemiologickým opatřením bude jarmark určený pouze pro žáky školy. Abyste nebyli ochuzeni o to, co se bude na jarmarku prodávat, rozhodli jsme se fotografie výrobků, které vyráběli naši žáčci a jejich šikovné maminky a také paní učitelky a páni učitelé, uveřejnit ještě před jarmarkem zde na stránkách školy. Na co se tedy můžeme těšit? V prodeji budu dýňové marmelády „Goliášky“, které vyráběli žáci II. stupně naší školy (v cenách od 30 do 50 Kč dle velikosti sklenice), semínka ze školní zahrady, a především výrobky jednotlivých tříd: 1. třídy, 2. a 3. třídy, 4. a 5. třídy, 6. třídy, 7. třídy, 8. třídy a 9. třídy. Doufáme, že si všichni společný vánoční jarmark užijí a naladí se „dárkově“ na Vánoce, které již ťukají na dveře

Přidáno 14. 12. 2021, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »