Logo školy

Informace pro rodiče - objednávání obědů

Informace pro rodiče - objednávání obědů

Upozornění pro rodiče děti:

První školní den - 1.9. - jsou obědy pro děti základní školy zrušeny. Oběd se vaří pouze pro děti z mateřské školy, přihlášené děti ze základní školy a přihlášené zaměstnance. Druhý den, tj, 2.9. sse vaří pro všechny děti, které se stravovaly v naší jídelně v roce předešlém. Pokud budete chtít dítě z obědů odhlásit nebo se bude chtít přihlásit nový strávník, učiňte tak prosím první den školy.

Pokud chcete své dítě přihlásit na úterní oběd, volejte prosím během pondělí 31.8. na tel. číslo 567 272 321 nebo pošlete mail na adresu školní jídelny zs.dusejov.jidelna@seznam.cz. Všem moc děkujeme za včasné nahlášení obědů.

Za školní jídelnu Hurdová Jana

Přidáno 28. 8. 2020, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »