Logo školy

Exkurze Letiště Václava Havla Praha

Exkurze Letiště Václava Havla  Praha

Ve čtvrtek 9. května se v rámci projektových odpolední uskutečnila celodenní exkurze žáků na letiště do Prahy. Žáci nejprve pozorovali start a přiznání letadel na vyhlídkovém valu Kněževes, který se nachází v těsné blízkosti Letiště Václava Havla. Poté se přesunuli na samotné Letiště Václava Havla, kde je čekala dvouhodinová prohlídka letiště. V těsné blízkosti si mohli prohlédnout nejen letadla na ranveji, provoz na ploše, ale také záchrannou požární stanici. Vyhlídkovým autobusem se vydali do Cargo zóny, zhlédli odbavení letadel před startem i po přistání a navádění letadel na stání.
Po prohlídce letiště se přesunuli do Leteckého muzea Kbely, kde je na volné ploše i v hangárech vystaveno mnoho exponátů – stíhací letadla, dopravní letadla a vrtulníky, historická letadla ze 2. světové války apod.

fotogalerie zde

Přidáno 15. 5. 2024, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »