Logo školy

Lyžařský výcvik 1.stupeň

Lyžařský výcvik 1.stupeň

Lyžařský výcvikový kurz

Křemešník 2018

Ve dnech 7. 2. až 9. 2. 2018 se naši přihlášení žáci 1. – 6. ročníků zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu na Křemešníku. Zájem o lyžařský výcvik byl velký, přihlásilo se 34 dětí.

Výuka na svahu probíhala pod vedením instruktorů ve třech družstvech. Někteří žáci byli dle zdatnosti postupně přeřazeni do zdatnějšího družstva. Velmi oceňuji vytrvalost a snahu dětí, kteří na lyžích stály poprvé. Již druhý den všichni zvládli základy lyžování. Ráda bych pochválila i ostatní žáky, kteří se dle svých schopností pod vedením učitelů snažili zlepšit své dosavadní lyžařské dovednosti a zodpovědně plnili pokyny vyučujících. Sněhové podmínky byly ideální a dokonce nám poslední den vysvitlo i sluníčko. Během tohoto výcviku nedošlo k žádnému úrazu. Jediná nepříjemná věc, která nás postihla, bylo setkání s jiným lyžařským výcvikovým kurzem. Zde došlo k pochybení ze strany vedení Ski areálu Křemešník.  Na základě této skutečnosti, jsme dostali slevu na skipasy, kterou jsme využili. Vše ostatní po stránce přípravy, organizace a průběhu této školní akce proběhlo bez problémů.

Děkuji zúčastněným učitelům a ředitelce školy za pomoc a zvládnutí lyžařského kurzu a žákům za jejich přístup a chování.

Celkově hodnotím kurz jako velice úspěšný a zdařilý.

Monika Hledíková

 

Přidáno 22. 2. 2018, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »