Logo školy

Pozvánka na XV. rodičovský ples

Vážení rodiče a přátelé školy!

Spolek rodičů a přátel dětí a školy a žáci 9. třídy Vás zvou na  XV. RODIČOVSKÝ PLES v pátek 27. ledna 2017 ve 20:00 h v místní sokolovně. K příjemné pohodě bude hrát kapela "Malá muzika". Na programu bude vystoupení žáků 9. třídy, jejich rozloučení se základní školou, hra o ceny i občerstvení.  Co nejsrdečněji Vás zveme. Každý žák školy (resp. nejstarší ze sourozenců) obdrží k zakoupení  dvě vstupenky na tento ples.Nezakoupené vstupenky je možno vrátit do školy do 26.ledna 2017. Rezervaci míst u stolů lze zajistit telefonicky u paní Ludmily Zábojové na čísle 723 709 521 do 26. ledna 2017. Místa si můžete vybrat na plánku sokolovny, který naleznete zde, a který bude také vyvěšen ve vestibulu školy. Rodiče žáků deváté třídy budou mít přednostně rezervována dvě místa v sále. 

Zpestřením plesu bude hra o ceny, do které můžete přispět i Vy v rámci Vašich možností. Příspěvky do tomboly můžete přinést do školy osobně nebo poslat prostřednictvím Vašich dětí, a to do 24.ledna 2017. Pokud byste chtěli poslat do tomboly ceny, které podléhají zkáze, lze je předat osobně v den plesu. Prosíme jen, zda byste mohli cenu nahlásit, abchom ji mohli zaznamenat na seznam. 

Děkujeme za Vaši vstřícnost, podporu a zejména se těšíme na osobní účast na samotném plese. Výtěžek z akce, podobně jako z plesů minulých, bude použit ve prospěch školy. 

Přidáno 8. 1. 2017, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »