Logo školy

Soutěž s paní "Dýní"

Soutěž s paní "Dýní"

Na naší školní zahradě vyrostla veliká paní "Dýně". V pondělí 20. září a v úterý 21. září proběhla proto soutěž s paní "Dýní" - žáci měli odhadnout její hmotnost, která činila 46 kg a 100 gr. Vítězem se stal Matěj Pech z 2. třídy se svým odhadem 46 kg. Cenu mu předal pan učitel Hromádko, který má na naší škole na starost výuku na pozemcích školní zahrady. A co se stalo s paní "Dýní" dál? Žáci vyšších ročníků jí za pomoci paní učitelky Dolské, která vyučuje vaření, proměnili v dýňovou marmeládu. Pokud byste ji chtěli ochutnatsmiley, bude k dostání na školním jarmarku, jehož termín ještě upřesníme. 

Přidáno 27. 9. 2021, autor: Petra Dolská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Co dnes vaříme
Co dnes vaříme
loader Načítám...

Jídelní lístek »