Nové stoly na stolní tenis
Tak jsme se dočkali:-) V pondělí 25. května jsme měli možnost poprvé vyzkoušet nové stoly. Nejenže už snesou "poctivé soutěžní zacházení", jsou hlavně také krásně mobilní, tudíž odpadá každotýdenní dřina s jejich sestavováním a sklízením. Děkujeme za investici do sportu, věříme, že své využití najdou i v "běžných" hodinách tělesné výchovy.
pozn.: pokud jde o školní turnaj, o kterém zde již byla řeč, vše je na dobré cestě:-)

Přidáno 26. 5. 2026, autor: Pavel Jakubů
Načítám...